У Вигодянській громаді на Одещині люди масово потерпають без води

У Вигодянській територіальній громаді на Одещині люди масово потерпають без централізованого водопостачання. Близько 3 тисяч домогосподарств у спеку страждають від низького тиску в мережі, або по декілька діб сидять взагалі без води. Причинами стають часті та тривалі знеструмлення, відсутність автономного живлення артсвердловин, велике споживання води влітку та аварії.

Споживачі комунальних послуг КП “Водограй” обурені ситуацією, яка триває вже протягом місяця. Це зокрема села Вигода, Петрове, Паліївка, Дослідне, Курган, Секретарівка та інші. На фоні відсутності води чи низького тиску, також обурення “підігріває” і недавнє підвищення тарифу на 90%, низька якість самої води та брак комунікації. Люди просто не можуть додзвонитись до комунального підприємства, хоча там зазначають, що у приміщенні КП працює телефон: (048)753-10-07 , а також е-скринька: voda_gray@ukr.net

Ще серед населення не розуміють чому не використовують генератори для резервного живлення помп. Відмітимо, що торік у березні за кошти бюджету громади КП “Водограй” придбало два трьох фазні генератори (380 Вт) за 340 тис. гривень. Також у господарстві є в наявності генератори і меншої потужності.

Працівники комунгоспу зокрема розповідають, що йде великий забір води населенням плюс стабілізаційні або екстрені відключення електроенергії впродовж доби. Все це не дає змоги наповнити водонапірні башти, адже середня тривалість такого наповнення сягає 5-7 годин.

З боку підприємства на деяких вулицях вже тимчасово встановлювали діжки з водою, щоб полегшити участь мешканців. Комунальники скаржаться, що багато домогосподарств поливають городину, застосовують гідрофори. На їх думку, ситуація має вирівнятись коли настане стабільне електропостачання та зменшиться забір води, зокрема йдеться про поливи.

Нагадаємо, раніше ми вже писали, що у весняно-літній період майже 700 домогосподарств та понад 20 підприємців потерпають від низького тиску води, або взагалі перебійного водопостачання. Проблему має вирішити буріння нової артезіанської свердловини в селі Вигода. На даному етапі вже знайдене місце для цього та виготовлені документи, але для початку робіт необхідно близько 2 млн гривень.

Поділитись:

2 коментарі до “У Вигодянській громаді на Одещині люди масово потерпають без води

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеській ОВА дозволили розширення цементного заводу в селі Вигода
Наступний запис У Вигодянській сільраді повідомили куди телефонувати, якщо немає води
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: