Небезпечний поворот: в селі Вигода на Одещині встановили дорожні знаки

У Вигоді Одеського району на повороті в напрямку села Березань вперше встановили попереджувальні дорожні знаки – небезпечний поворот праворуч та ліворуч. Вони з’явились на автодорозі місцевого значення Вигода-Березань-Курган.

Як розповідають місцеві, поворот багато років викликає підвищену увагу водіїв та пішоходів. Неодноразово він ставав причиною виникнення дорожньо-транспортних пригод, навіть з летальними випадками.

Дана автомобільна дорога загального користування місцевого значення С160511 Вигода-Березань-Курган перебуває на балансі державного підприємства “Служба місцевих автомобільних доріг”.

Нові знаки між елеватором та ж/м колишньої садиби радгоспу “Плодовий” попереджають про заокруглення дороги з обмеженою оглядовістю.

“Попереджає про наближення до небезпечного повороту, на якому існує вірогідність занесення транспортного засобу. Наближаючись до такого повороту, водій повинен знизити швидкість руху і переконатися в безпеці виконання повороту. Слід пам’ятати, що відповідно до пункту 14.6 г), обгін транспортних засобів заборонений на крутих поворотах та інших ділянках дороги з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості”,

коментують експерти.

Не порушуйте правил дорожнього руху – врятуйте життя!

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У селі Доброжанове на Одещині погоріли будівлі та угіддя – резонансна пожежа
Наступний запис “Факти” взяли інтерв’ю в експерта з вирощування лаванди Євгена Цимбалюка
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: