Терміново потрібна допомога! У напрямку села Вигода Одеського району, в одному кілометрі від Біляївського перехрестя застряли люди. Про це Вигода.Інфо повідомила підписниця Люся Шестерник. Люди...
В Одеському районі внаслідок негоди без світла перебувають 113 населених пунктів, 4 частково. Така ситуація станом на 20:00 годину, про це повідомляє Одеська ОВА. Як...
На Одещині різке погіршенням погодних умов - негода, тому в районній військовій адміністрації повідомили телефони у разі екстрених ситуацій. +380671279002 - черговий ДП" Служба місцевих...
Завтра, 27 листопада всі заклади освіти на Одещині переходять на дистанційну форму навчання. Дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп. Про це повідомляє...
— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.
Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —
У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".
Ми безперебійно працюємо вже 15 років
Кількість фоловерів сягає 17 тисяч
Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.
Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом: