В Одеській залізниці працює онлайн-табло розкладу електричок по станції Вигода

На офіційному сайті Регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця” в окремому розділі можливо отримати всю необхідну й актуальну інформацію щодо розкладу руху поїздів по залізничній станції Вигода.

Так, в підрозділі “Приміські поїзди” доступний розклад руху приміських потягів за напрямком, між станціями/регіонами, по станції/регіону, а також розклад по окремому номеру потягу.

Отримати актуальну інформацію можливо за прямим посиланням на онлайн-табло: odz.gov.ua/suburban/

Зазначимо, при плануванні подорожі краще користуватись інформацією про розклад руху електричок саме на офіційному сайті перевізника “Одеська залізниця”, адже на інших ресурсах є ризик отримати не актуальну інформацію і тим самим спізнитися на потяг.

Поділитись:

5 коментарів до “В Одеській залізниці працює онлайн-табло розкладу електричок по станції Вигода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Комунгоспу Вигодянської громади надійшла пропозиція запровадити онлайн-сервіс в своїй роботі
радіація Наступний запис На території України радіаційна ситуація залишається стабільною
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: