потяг

Через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ

Понад тиждень, через станцію Вигода на Одещині курсує новий щоденний приміський потяг сполученням Одеса – Подільськ. Про це повідомляє Вигода.Інфо.

Електричка в сторону Одеси зупиняється по залізничній станції Вигода об 09:09 ранку. Тривалість зупинки становить вісім хвилин. Зі станції Одеса-Головна потяг до Подільська відправляється об 18:47 та за 42 хвилини доїжджає до Вигоди – 19:29. Зупинка по станції становить одну хвилину.

За інформацією Регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укразалізниця”, приміський потяг Одеса-Головна – Подільськ почав курсувати з 27 серпня цього року. Електричка перебуватиме на маршруті по 9 грудня 2023 року.

Перед кожною поїздкою, перевіряйте обов’язково актуальний розклад руху. Нагадаємо ми раніше повідомляли, що в Одеській залізниці працює онлайн-табло розкладу електричок по станції Вигода.

Поділитись:

2 thoughts on “Через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття В Одесі відкрилась виставка авторських робіт з уламків ворожих снарядів та техніки
Наступна стаття Стали відомі дати зустрічі та поховання морпіха Миколи Ліпінського
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: