Абоненти Київстар спостерігають підключення платної послуги без їх відома

У відомому “мобільному” операторі спостерігають підключення платної послуги “Київстар ТБ Сімейний” без відома абонента. Про це Вигода.Інфо повідомили читачі, а сам випадок є непоодиноким. Тож зверніть увагу і перевірте підключені платні послуги за своїм номером мобільного телефону.

Сьогодні, 26 грудня абоненти помітили, що в них відбувається щоденне списання коштів, хоча “Київстар” повідомив про компенсацію у наслідок нещодавньої хакерської атаки та тривалої відсутності роботи. Мова йшла про скасування саме щоденної плати за тариф на період з 22.12.23 по 21.01.24 включно та надання пакета послуг.

Після зв’язку з оператором “живого чату” стало відомо, що згадана щоденна плата знімається не за тарифом, а саме за платною послугою “Київстар ТБ Сімейний” – 150 грн/місяць. При цьому абоненти не здійснювали самостійно підключення і взагалі жодного разу не користувались телебаченням від “мобільного” оператора.

Для того, щоб перевірити чи є у вас самовільне підключення послуги, можете зателефонувати за безкоштовним номером оператора: 477*760. Або у застосунку на мобільному телефоні – розділ “Послуги”/ Київстар ТБ. Також для профілактики рекомендуємо перевірити й інші підключені платні послуги.

Що саме послугувало причиною самовільного підключення платної послуги наразі невідомо. Можливо це результат глобального збою роботи оператора надання послуг зв’язку або інше. На офіційних джерелах “Київстар” жодної інформації з цього приводу немає.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Роздільнянському районі уламки дронів пошкодили інфраструктуру
Наступний запис В Одесі росія поцілила в житлові будинки – є жертви
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: