Маленька Катруся з Вигоди на Одещині потребує вашої допомоги — ДЦП

Трирічна Катруся з села Вигода на Одещині потребує вашої допомоги на порятунок життя. Минуло півтора року, як малечі поставили страшний діагноз – дитячий церебральний параліч. Зараз із судомами, набряком головного мозку, втратою слуху та набутих навичок, дитина перебуває в реанімації одної із міських лікарень Одеси.

Про це Вигода.Інфо повідомила мати дівчинки, Марія Чернобай.

Як йдеться, попереду затяжне, інтенсивне та багатовартісне лікування дитини. А потім обстеження і довготривала реабілітація без якої буде просто неможливим відновитися і навчитися жити знову. Жінка, разом з чоловіком учасником бойових дій, захисником України також виховують малолітнього сина Артема.

Фото: Instagram

Довгий шлях боротьби й відновлення: долучитись до допомоги Катрусі можна наступним шляхом:

  • Монобанк: 5375 4112 1411 5151 send.monobank.ua/jar/6c8JkGtXwi
  • Ощадбанк: 5167803279321397
  • Pay Pal: mashulya.pavlovskaya2017@gmail.com
  • Ощадбанк – євро €: 5167803272312625
  • Ощадбанк – долар $: 5167803901204318

“Безмежно вдячна всім небайдужим за репости, вподобайки, молитви за нашу принцесу. Також за посильну фінансову допомогу і слова підтримки”, – пише Марія Чернобай.

Більш детально про боротьбу родини Чернобаїв, що триває кожного дня, можна дізнатись в розширеному січневому відеоінтерв’ю Тетяни Коломієць на її Youtube-каналі:

Інтерв’ю Тетяни Коломієць на Youtube
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині амбулаторія отримала допомогу від українців з Норвегії
Наступний запис В селі Виноградар на Одещині горів житловий будинок (відео)
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: