В Одесі відкрито виставку «Окупована спадщина: кам’яні вишиванки Нової Каховки»

Вчора, 22 липня в парку ім. Т. Г. Шевченка за підтримки КП «Парки Одеси» відкрито виставку «Окупована спадщина: кам’яні вишиванки Нової Каховки».

Як йдеться в міськраді, мета цієї виставки – привернення уваги до культурної спадщини півдня України та мистецького спадку Нової Каховки.

Цей спадок постійно страждає від обстрілів та затоплення в наслідок підриву Каховської ГЕС.

Виставка присвячується українським художникам та архітекторам, що 70 років тому у складний повоєнний час натхненно створювали місто для щасливого і мирного життя.

Виставку організували автори та куратори проекту – засновники ГО “Новокаховське товариство охорони культурної спадщини Тетяна та Єлізавета Євсеєви.

Далі виставка мандруватиме у Київ, Прагу та інші міста України та Європи.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Біляївці на Одещині шукають шкільних вчителів
Наступний запис У Вигодянській сільраді оголосили фотоконкурс до Дня селища Дослідне
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: