Вигодянська сільська рада Одеського району інформує про наявність вакансії. Оголошення про роботу було розміщене 10 липня на сторінці сільради у Facebook. Шукають кандидата на посаду...
18 липня, Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області оголосила тендер на будівництво пішохідного переходу в різних рівнях на трасі Одеса-Рені, км 40+300 загальною...
В Одеському районі тривають жнива-2023. Господарства обмолотили 70 тисяч гектар, намолотили – 230 000 тонн, середня врожайність по району – 33 ц/га. Про це інформує...
Вночі країна-терорист нанесла ракетний удар по Одеській області. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер. Як йдеться, ціль агресора - портова інфраструктура. Ракети "Калібр"...
— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.
Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —
У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".
Ми безперебійно працюємо вже 15 років
Кількість фоловерів сягає 17 тисяч
Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.
Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом: