В Одеському районі через трасу планують будівництво багаторівневого пішохідного переходу – візуалізація

18 липня, Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області оголосила тендер на будівництво пішохідного переходу в різних рівнях на трасі Одеса-Рені, км 40+300 загальною вартістю 51 млн 18 тис. 902 грн.

Даний дорожній об’єкт побудують в селі Маяки Одеського району. Про це журналісту «Юг.Today» розповів начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській Області Андрій Донченко.

Нагадаємо, що щільний потік транспорту на трасі Одеса-Рені, який виник через збільшення вантажних перевезень в сторону портів, значно ускладнив життя жителів сіл, розташованих обабіч неї. Загроза під час переходу дороги тут була завжди, але зараз вона збільшилась у десятки разів.

Тож мешканці та керівництво громад почали звертатися до влади з проханням вирішити нагальну проблему. Але, як виявилось, питання розглядалось і раніше.

Так, «першою ластівкою» стане альтернативний наземному пішохідний перехід в селі Маяки. Проєкт підземного пішохідного переходу в цьому населеному пункті розробляється з 2020 року. Але сьогодні виникла нагальна необхідність його будівництва.

Згідно тендерної документації, підрядник повинен буде розібрати старі дорожні споруди, влаштувати дорожній одяг, фундаменти, плити та стіни. Також переможець тендеру зобов’язаний зайнятися облаштуванням шва бетонування (в зоні об’єднання лівої та правої частин переходу відносно осі дороги), що передбачає встановлення конструкції навісу, огорожі, оздоблення підземного переходу. Тут мають вимостити тротуари, нанести дорожню розмітку та відповідні знаки, озеленити навколишню територію та встановити зовнішнє освітлення.

Початок аукціону запланований на 27 липня.

Як повідомив голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, також підземні пішохідні переходи мають намір побудувати в селі Кирнички Суворовської громади та селі Орлівка Ренійської ТГ. Але наразі на ці об’єкти ще не розроблена проєктно-кошторисна документація.

Інна ДЕРМЕНЖІ, фото візуалізації проєкту — Андрій ДОНЧЕНКО

yug.today/

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеському районі намолотили 230 тисяч тонн зерна
Наступний запис У Вигодянській сільраді шукають соціального працівника
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: