В Одесі відкрилась виставка авторських робіт з уламків ворожих снарядів та техніки

В Одесі відбулося відкриття виставки відомого міського скульптора та художника Михайла Реви. Автор виробив скульптури сучасного мистецтва, використовуючи уламки ворожих снарядів та техніки, щоб створити образи зла. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на одеський сайт про культурно-громадське життя міста.

Виставка працює в Одеському Національному художньому музеї. Ці твори мистецтва призначені для того, щоб залишити пам’ять про російське зло, навіть у випадках, коли колективна та особиста пам’ять можуть почати слабшати. У часи, коли новинні репортажі з фронту та фотографії обстріляних будинків стають звичайними подіями у світових новинах, мистецтво стає сильним інструментом для висловлення голосу та збереження пам’яті.

Скульптури наповнені відгуками й особистим болем тих, хто став свідком зла. Уламки та шрапнелі водночас інтригують і є своєрідними трофеями. У ситуаціях, коли колективна та особиста пам’ять можуть відчувати розрив, ці об’єкти стають носіями спогадів, матеріальною спадщиною і постійним нагадуванням про зло.

Цей проєкт має бути представлений у Європі, оскільки росія становить загрозу не тільки для України, але і для всього світу. На жаль, зараз її зупиняють лише українські військові, які дуже потребують додаткового озброєння. Головною метою цієї виставки є те, щоб не допустити європейцям звикнути до війни. Також сприяти їх об’єднанню з українським народом на практиці, а не лише на словах. Зокрема шляхом надання важкої техніки, танків, літаків і систем ППО.

Для проведення виставки в Європі необхідна підтримка українців у зборі коштів для створення каталогів про проєкт. Також є потреба у спеціальному транспортуванні експонатів, оскільки вони мають крихкі структури та великі розміри. Цей проєкт буде здійснений під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та з підтримки фонду Reva Foundation.

Відео: Суспільне Одеса

Михайло Рева є визнаним скульптором і заслуженим художником України, засновником фонду RevaFoundation та співзасновником благодійного фонду “Майбутнє”. Серед його найвідоміших творів, створених в Одесі, можна відзначити “Ангел милосердя”, “Дванадцятий стілець” і барельєфи “Чотири сторони світу” для скульптури “Золоте дитя”.


Фото: culturemeter.od.ua

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

юнаки Попередній запис У Вигодянській громаді 16-річні юнаки мають стати на військовий облік
потяг Наступний запис Через Вигоду курсує новий приміський потяг Одеса – Подільськ
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: