На Одещині громадські діячі допомагають родинам зниклих військових

В Одеській області родини зниклих осіб можуть звернутися про допомогу до регіональних відокремлених підрозділів громадської організації “Група Патріот”. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на вебсайт ГО.

Як йдеться, регіональні представники можуть проконсультувати щодо алгоритму дій після втрати зв’язку з рідними. Також допоможуть отримати витяг з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

У регіональному підрозділі ГО, родини зниклих безвісти осіб можуть безоплатно отримати фахову психологічну допомогу, а юристи проконсультують щодо гарантій у правовому та соціальному полі.

Телефон гарячої лінії в Одеській області, номер:

+38 (068) 586-85-26

Зазначається, що найближчих часом в області плануються виїзди фахівців ГО “Група Патріот” у райони та громади, про що буде повідомлено додатково.


Нагадаємо, в кінці липня ми також писали, що в Україні працює гаряча лінія, для звернень рідних полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Вулиця Піонерська в селі Вигода тепер має нову назву
Наступний запис В Одеському районі ракетна атака “Оніксами” (фото)
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: