Вулиця Піонерська в селі Вигода тепер має нову назву

В селі Вигода Одеського району перейменовано вулицю Піонерська. Тепер вона має ім’я Анатолія Гочева (1954-2011), жителя села, головного лікаря амбулаторії, педіатра та Почесного донора України. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на рішення Вигодянської сільської ради.

Гочев А. П. з дружиною Галиною Василівною

Нагадаємо, ми раніше писали, що 25 вересня під час пленарного засідання сесії сільради перейменували вулиці на честь військових, а також вулицю Космонавтів. Зокрема, в цьому ж рішенні за № 1487-VІІI йдеться і про вулицю Піонерська.

Питання перейменування вулиці підняли ще в серпні минулого року. Серед іншого, враховуючи листи компетентних органів, причиною стало унормування назви об’єкта топоніміки села, яка була пов’язана з історією СРСР.

Торік, 11 серпня виконком Вигодянської сільради ініціює громадське обговорення щодо перейменування ряду вулиць та зокрема Піонерської на А. Гочева. Через декілька днів в селі Вигода зареєстрували електронну петицію та колективне звернення жителів вулиці, які своєю чергою мали бажання перейменувати Піонерську на честь Шумілової. Мова йшла про Олександру Шумілову (1936-2009), яка упродовж 45 років працювала вчителем історії Вигодянської школи та до кінця свого життя мешкала у своєму будинку на вулиці Піонерська. У визначений термін електронна петиція не набрала мінімальної кількості необхідних голосів та не виносилась на розгляд сільської ради.

В результаті онлайн опитування сільради, перейменування вулиць підтримали 58,7 % населення із 92 осіб, які проголосували. Зазначимо, тоді питання ставилось одне і воно стосувалось не лише Піонерської, а також вулиць Южна, Горького та Пушкінська.

Тож тепер вулиця Піонерська в селі Вигода має назву – Анатолія Гочева.


13 червня 2011 року внаслідок серцевої хвороби, в стаціонарі Біляївської центральної районної лікарні у віці 57 років не стало сільського лікаря. До останніх днів Почесний донор України Анатолій Гочев продовжував лікувати людей та очолював амбулаторію в селі Вигода — майже 26 років поспіль. Дізнатися більше про життєвий шлях лікаря можливо у статті Євгена Волосєвича “Віддав серце людям: в ім’я шани сільського лікаря – Анатолія Гочева”.

Урочисте відкриття меморіальної дошки сільському лікарю — ГОЧЕВУ Анатолію Прокоповичу.
Вигодянська амбулаторія, 09 жовтня 2021 року
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Віддав серце людям: в ім’я шани сільського лікаря – Анатолія Гочева
Наступний запис На Одещині громадські діячі допомагають родинам зниклих військових
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: