В Нерубайському сільський голова отримав медаль від Міноборони України

В Нерубайській територіальній громаді Одеського району, сільський голова Олег Мишаглі отримав відзнаку Міністерства оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам України”. Нагрудний знак вручили в столиці від імені міністра Рустема Умєрова.

Як йдеться у витягу із наказу Міноборони № 1481, Олег Мишаглі отримав відзнаку за значний особистий вклад в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів ЗСУ та плідну співпрацю з міністерством.

“Нерубайська громада, спільно з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, продовжує активно допомагати Збройним силам України нищити ворога! За що, в місті Києві, була отримана відзнака від міністра оборони України Рустема Умєрова “За сприяння збройним Силам України”! Щиро вдячні за відзнаку та нагороду за допомогу армії. Це велика честь та величезна відповідальність. Будемо і надалі приділяти увагу та підтримку нашим захисникам!
Слава Україні! Героям слава! Тримаємось разом і спільно працюємо задля перемоги!”
, – написав сільський голова на своїй сторінці у Фейсбук.

В коментарях під дописом, Ігор Свинарчук пише, що хлопці передають вітання і вдячні за ту допомогу яку надає громада! Це реальна допомога яка допомагає нищити ворога у самих гарячих точках. І також допомагає знищувати шахеди над нашими домівками.

Медаль “За сприяння Збройним Силам України” була встановлена наказом Міноборони у 2005 році. Заохочувальна відзнака виготовлена з білого металу та становить собою восьмикутну променеву зірку. У центрі зірки знаходиться прямий рівносторонній хрест з жовтого металу, з розгалуженими кінцями, який покритий емаллю малинового кольору. У середині хреста, на круглому медальйоні, покритому синьою емаллю, розташований Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України). Цей хрест декорований двома лавровими гілками з жовтого металу.

Медаль прикріплюють до лівого боку грудей, а якщо є заохочувальна відзнака від Міністерства оборони України — медаль “За особисті досягнення”, то вона розташовується після неї.

Заохочувальною відзнакою “За сприяння Збройним Силам України” нагороджуються військовослужбовці та працівники ЗСУ. Також інші особи за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України.


Зазначимо, що у лютому цього року Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі також отримав нагрудний знак “За сприяння війську”. Почесна нагорода видана за наказом та підписом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Знаком нагороджуються за значний особистий внесок у розбудову ЗСУ, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності ЗСУ, популяризацію та просування іміджу Збройних Сил в Україні й світі.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині у Вигодянській громаді аудитори виявили втрати на понад 1,6 млн гривень
Наступний запис В Роздільнянському районі уламки дронів пошкодили інфраструктуру
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: