В селищі Дослідне намагаються зберегти дорогу та блокували вантажівки агропідприємства

Вчора, 03 лютого активісти з Дослідного Одеського району перекрили дорогу у центрі селища та блокували вантажний транспорт місцевого підприємства ТОВ “Агролідер ЛТД”. Жителі намагаються вберегти від руйнування автошлях Дослідне-Вигода.

Місцеві розповідають, що фури-зерновози внаслідок поганого стану покриття та тривалого накопичення на проїзній частині води, пішли в обхід ґрунтовки Петрове-Дослідне і масово почали курсувати на ділянці Дослідне-Вигода.

Це призводить до псування залишків твердого покриття й від того погіршення сполучення селища з Вигодою – центром громади, та виходу на автошлях територіального значення Т1619. Також начебто мають місце випадки, коли карети швидкої відмовлялись їхати в Дослідне, тому що боялись застрягти посеред дороги.

Обурені люди тримали заблокованими протягом двох годин з десяток фур, які заїхали у населений пункт зі сторони Вигоди. Мешканці чекали представників місцевої влади та керівництва сільгосппідприємством.

“Ось так у нас в Дослідному добивають вантажні авто ту дорогу що залишилась. Така акція, але нікому немає діла до людей які хочуть, щоб хтось відреагував”, – так прокоментував опубліковані відео на своїй сторінці Facebook житель селища Олексій Мельник.

Того дня до мешканців вийшло лише керівництво Агролідеру ЛТД. Підприємці зазначили, що їх виробництво виконує контрактні зобов’язання і не в змозі припинити рух транспорту. Своєю чергою, всі вантажівки не перевищують межі дозволеної ваги. За їх словами, товариство з обмеженої відповідальності є справним платником податків та немає заборгованостей.

Проте, представник Агролідеру ЛТД все ж таки пообіцяв людям, що з наступного тижня силами їх підприємства почнуть роботи на ділянці Петрове-Дослідне, після завершення яких відновлять по ній рух багатогабаритного транспорту.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині відкрили меморіальну дошку військовому Нацгвардії
Відключення Наступний запис У Вигоді енергетики відключать електропостачання
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: