Автобус Одеса-Петрове перестає курсувати за маршрутом (оновлення)

Приміський автобус Одеса-Петрове перестає курсувати за своїм маршрутом, тому що у перевізника звільнилися водії. Про це повідомляють у Вигодянській сільській раді.

Отже, з 1 березня скасовується рейс маршрутного автобуса Одеса-Петрове. Це рішення перевізник прийняв у зв’язку зі звільненням водіїв.

Нагадаємо, ми раніше писали, що в Одесу з села Вигода курсує маршрутка Петрове-Одеса. Тепер рейси два рази на день в обох напрямках – скасовуються.

В сільраді зазначають, що перевізник оголошує про відкриття вакансій для водіїв на даний маршрут. Хто шукає роботу та має досвід водіння, може звернутися за більш детальною інформацією, тел.: 067-765-49-23.

Відмітимо, що з листопада минулого року також перестав їздити автобус Курган-Біляївка через причину нерентабельності маршруту. Його можливо відновлять у квітні-травні цього року.


Оновлення від 23.02.2024

У Вигодянській сільраді повідомлено, що скасування рейсу маршрутного автобусу Одеса-Петрове, яке раніше анонсували на 1 березня, тепер не відбудеться.

Перевізник знайшов рішення з підтриманням регулярного руху автобусу завдяки збереженню належного складу водіїв.

зазначають у сільраді.

Також зберігаються дві відкриті вакансії водіїв для даного маршруту. Додаткова інформація за номером телефону 067-765-49-23.

Поділитись:

3 thoughts on “Автобус Одеса-Петрове перестає курсувати за маршрутом (оновлення)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття В Дачненській громаді скасували тендер на майже 86 млн гривень
Наступна стаття В Одеському районі попереджають про негоду – туман та пориви вітру
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: