На війні загинув військовий командир, вигодянець Олександр Безвершук

На російсько-українській війні загинув житель села Вигода на Одещині Олександр Безвершук. Трагедія сталася 08 липня в місті Суми, коли ворожа ракета влучила в колону наших військових.

Про це повідомили у Вигодянській сільраді.

Сержант служив на захисті Україні у складі 22 ОМБр (в/ч 4718) – механізованого з’єднання Сухопутних військ ЗСУ. Олександр Васильович був командиром 2 самохідного відділення.

Воїн народився 17 травня 1976 року та проживав в селі Вигода в Одеському районі. Він мав сім’ю, дружину Тетяну та сина і дочку.

Герої не вмирають! Героям Слава!

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис “Факти” взяли інтерв’ю в експерта з вирощування лаванди Євгена Цимбалюка
Наступний запис У Вигоді на Одещині під час пожежі врятували десять будинків та 350 Га пшениці
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: