“Жителі села Вигода” розробляє власний Веб-сайт до свого 15-річчя

Інтернет-спільнота громадської ініціативи “Жителі села Вигода” працює над розробленням власного Веб-сайту: https://vygoda.info/ до 15-річчя з дня заснування інформаційного та краєзнавчого ресурсу.

Це робиться з метою регулярного поширення інформації у текстовій, аудіо-, аудіовізуальній чи іншій формі в електронному (цифровому) вигляді за допомогою мережі Інтернет на власному Веб-сайті.

“Жителі села Вигода” на базі різних соціальних мереж в Інтернеті безперебійно починає працювати ще з 01 листопада 2008 року.

Станом на початок червня 2023 року, кількість учасників в групі Facebook “Жителі села Вигода: спільнота” за її чотири роки існування, сягнула відмітки у 8000 підписників. Що стосується загальної кількості фоловерів, то цифра сягає 15 тисячі.

Зазначимо, що окрім Facebook, також “Жителі села Вигода” доступні у:

Поділитись:

Один коментар до ““Жителі села Вигода” розробляє власний Веб-сайт до свого 15-річчя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наступний запис У Вигодянській громаді на Одещині жителі збирають на автівку для військових
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: