рух

В Одеській області заборонили денний рух вантажівок

На всіх шляхах Одеської області заборонено рух великовантажних автівок з 10:00 до 18:00 години. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на Одеську обласну військову адміністрацію.

Заборона діє на транспортні засоби вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тонн.

Що стосується підприємств, які займаються перевезенням зернових, олійних та інших вантажів, вони можуть окремо звернутися до Одеської ОВА. Консультації та подальше отримання перепусток у комендантську годину за телефонами: (048)718 93 87, (048) 718 95 20. Рух вантажівок за наявності таких перепусток дозволений під час комендантської години, яка впроваджена на території області з 24:00 до 05:00 години ранку.

— В «об‘їзд» тепер теж не вийде. Скупчення вантажівок на дорогах також перешкоджає руху спецтранспорту, що неприпустимо в умовах воєнного часу. Існуючі обмеження спрямовані на вирішення комплексу проблемних питань, що виникли в умовах воєнного стану.,– зокрема йдеться в Одеській ОВА.

В Одеській ОВА просять підприємства та водіїв розраховувати свій час роботи та логістику таким чином, аби вантажівки не скупчувалися на обочинах та не заважали місцевим жителям і спецтранспорту рухатися автошляхами.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Стали відомі дати зустрічі та поховання морпіха Миколи Ліпінського
рятувальники Наступний запис На Хаджибейській дорозі рятувальники борються з пожежею
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: