фото

Дивовижні фото зоряного неба над Вигодою в Одеській області

За селом Вигода Одеського району зроблені дивовижні фото зоряного неба у різні пори року. Про це повідомляє Вигода.Інфо.

Архівні світлини надіслані автором, жителем Вигоди Віктором Биковцем, які зроблені на околиці села взимку та весною 2021 року. Кожне фото знято з творчим задумом, за допомогою фотоштатива, камери смартфона Redmi Note 8 Pro на тривалій витримці у 16 секунд.

— Під час нічного знімання мені більш подобається сам процес, а ніж результат. Люблю зорі й всесвіт, – розповідає автор Віктор Биковець.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

рятувальники Попередній запис На Хаджибейській дорозі рятувальники борються з пожежею
поховали Наступний запис На Одещині поховали Миколу Ліпінського, морпіха 37 ОБрМП
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: