поховали

На Одещині поховали Миколу Ліпінського, морпіха 37 ОБрМП

07 вересня в селі Вигода Одеського району поховали морського піхотинця Миколу Ліпінського, який проходив військову службу у складі 37 ОБрМП. Про це повідомляє Вигода.Інфо.

Захисника не стало 29 серпня у віці 34 років під час несення військової служби. Він був мобілізований до лав ЗСУ с перших днів активної фази російсько-української війни, у лютому 2022 року.

Як йдеться у Вигодянській сільраді, військовослужбовець народився 31 березня 1989 року в селі Вигода у сім’ї Валентини та Миколи Ліпінських. Тут пройшло його дитинство та юність, тут він одружився й став батьком прекрасної донечки.

Церемонія прощання розпочалась біля будинку № 11, що на вулиці Кордонова (в мин. Южна), де проживають батьки померлого. Після панахиди траурний кортеж вирушив до сільського кладовища. Поховали Ліпінського Миколу Миколайовича на Алеї Слави з військовими почестями.

Домовину з померлим Миколою Ліпінським зустріли в селі Вигода живим коридором шани, напередодні прощання, 06 вересня. Жителі громади вклонилися, стоячи на колінах, встеляючи дорогу квітами та сльозами. Живий коридор простягнувся від в’їзду в село зі сторони Біляївського перехрестя, далі по вулицях Енергетиків, Залізнична, Виноградна і до Кордонова, 11.


Читайте також:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

фото Попередній запис Дивовижні фото зоряного неба над Вигодою в Одеській області
Наступний запис Стаття про репресованого залізничника ст. Вигода увійшла до альманаху “Південний Захід. Одесика”
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: