В селі Вигода збирають консервні бляшанки для окопних свічок

В селі Вигода на Одещині розпочали збір консервних бляшанок для окопних свічок на передову. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на оголошення в інтернет-спільноті “Жителі села Вигода”.

Як йдеться, прохання про свічки надійшло безпосередньо від військовослужбовців, жителів Вигодянської громади. Також окрім бляшанок, необхідний парафін.

— Осінь, холодні ночі, труднощі з обігрівом та умовами приготування їжі в окопах знову одна з великих проблем для наших захисників. Окопні свічки – це як один маленький внесок, який ми всі разом можемо передати для наших захисників., – пише авторка оголошення Оксана Федорова.

Чисті бляшанки від консервів можна приносити в любій кількості до Малої зали Вигодянського Будинку культури (с. Вигода вул. Центральна, 46) : понеділок – п’ятниця з 09:00 – 18:00 години.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тротуар Попередній запис В селі Вигода на Одещині вантажівка перекрила тротуар
Наступний запис В селі на Роздільнянщині відкрили Алею пам’яті військових
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: