тротуар

В селі Вигода на Одещині вантажівка перекрила тротуар

Сьогодні, 19 вересня в селі Вигода на Одещині вантажівка перекрила пішохідний тротуар біля залізничного вокзалу напроти магазину “Універсам”. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на допис жительки села Ірини Сичової.

На опублікованих фото і відео видно, як вантажний автомобіль виїхав прямісінько на тротуар. Тим самим транспортний засіб повністю унеможливив рух пішоходів. Автівка перевозила слабоалкогольні напої, скоріш за все це доставлення товару для продовольчого магазину напроти.

Ось так і живемо. Черговий балбес, який не знає, що таке тротуар та його призначення. Ще й хамло. Захотів сам позувати. Чому він так вирішив, що його повинні всі обходити ???, – пише на своїй сторінці Ірина Сичова

Зазначимо, що відповідно до п. 1.10 Правил дорожнього руху, тротуар – це елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном.

Згідно з п.п. “б” п.15.10 Правил дорожнього руху стоянка забороняється на тротуарах, окрім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками.

Проте, у випадку відсутності будь-яких зазначених “дозволяючих” знаків, закон також допускає можливість стоянки на тротуарах, але лише для легкових автомобілів та мотоциклів і лише в певних обставинах. Зокрема, згідно з пунктом “в” пункту 15.10 Правил дорожнього руху, заборонено стоянку на тротуарах, за винятком ситуацій, коли легкові автомобілі та мотоцикли можуть бути припарковані на краю тротуару, залишаючи щонайменше 2 метри для руху пішоходів.

Поділитись:

Один коментар до “В селі Вигода на Одещині вантажівка перекрила тротуар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Вигода на Одещині собака покусала малолітню дівчинку
Наступний запис В селі Вигода збирають консервні бляшанки для окопних свічок
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: