На Одещині учні сільського ліцею представили флористичну скульптуру “Лісова Мавка”

В Одеському районі учні ліцею села Вигода представили на Всеукраїнський конкурс композицію флористичної скульптури та пройшли відбірковий етап “Барви нації”. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на сторінку Вигодянського ліцею в соцмережі Facebook.

Як йдеться, команда учнівського самоврядування “ТЕМП” взяла участь в першому відбірковому етапі. Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну проходив в Одесі.

Команда у складі ліцеїстів Бедик Катерини, Маломан Ніколь, Ратушної Аліни, Непомящої Анни представили на розсуд журі композицію флористичної скульптури “Лісова Мавка” та були визнані переможцями цього етапу конкурсу. Учням допомагала педагог-організатор Тетяна Завгороднюк.

Тепер “ТЕМП” запрошено до участі у другому фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну, який має відбутися вже у столиці місті Київ. Фінал відбудеться з 03 по 05 жовтня. Окрім вигодянців, до другого етапу пройшли ще сорок команд учнівської молоді із різних куточків України.

Проведення Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки України. Тема цьогорічного конкурсу “Барви нації”.

— Дякуємо всім, хто допомагав нам у створенні композиції, забезпечив природним матеріалом, надав певні поради та ідеї. Вітаємо наших талановитих, творчих та креативних учнів й бажаємо їм подальших перемог!,– зазначають на сторінці Вигодянського ліцею.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Британський блогер Вілл Еггертон зняв тікток у Вигоді на Одещині
Наступний запис В центрі села Вигода на Одещині здійнялася пожежа
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: