В центрі села Вигода на Одещині здійнялася пожежа

Сьогодні, 27 вересня близько 14 години в центрі Вигоди на Одещині здійнялася пожежа. Попередньо зайнялась суха трава в районі футбольного поля. Відео Вигода.Інфо надіслав житель села Ярослав Горбалінський.

Як повідомляється, загоряння локалізовано місцевим пожежним депо. На місці досі працюють вогнеборці, додатково залучена стороння техніка підрозділу ДСНС.


Також, вночі 07 серпня розгорілась суха трава на сільськогосподарському угідді. Тоді стерня зайнялась на великій площі між селами Вигода та Сонячне.

Нагадаємо, 21 липня ми писали, що нове пожежне депо відкрили на території Вигодянської сільської громади Одеського району.

Поділитись:

2 коментарі до “В центрі села Вигода на Одещині здійнялася пожежа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині учні сільського ліцею представили флористичну скульптуру “Лісова Мавка”
Наступний запис В Одеській області діє заборона пересування та руху в лісах
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: