1 жовтня вся Україна на хвилину зупиниться у вічності пам’яті

Завтра, 1 жовтня вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на президента України Володимира Зеленського.

У найближчу неділю, Україна вперше відзначатиме у нову дату день своїх захисників і захисниць. Вона присвячена всім тим, хто бореться за державу, тим, хто приносить свою силу на благо України і тим, хто пожертвував своїм життям заради нашої країни.

9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність памʼяті про наших полеглих захисників і захисниць.“, – йдеться у дописі.

День захисників і захисниць України – державне свято України, яке відзначають у свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було встановлено 14 жовтня 2014 року указом президента Петра Порошенка. Через реформу церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено на жовтень, у перший день місяця.

У зв’язку із реформою церковного календаря в Україні, Покров Пресвятої Богородиці стартуватиме своє святкування з 2023 року саме 01.10. В кінці червня президент України Володимир Зеленський вніс законопроєкт до Верховної Ради, спрямований на перенесення Дня захисника України з 14 жовтня на 1 жовтня. Цей законопроєкт було підтримано парламентом.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Винороб-управлінець на одеській ниві – Сандр Шойхет
Наступний запис У батьків учнів не мають права вимагати шкільні “внески”
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: