У Вигодянському комунгоспі не приймають готівку

Касири КПВС “Водограй” Вигодянської громади на Одещині з технічних причин не приймають готівкові платежі за оплату наданих послуг. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на повідомлення підприємства.

Як йдеться, тимчасове обмеження викликане у зв’язку з встановленням необхідних касових апаратів. Готівкові кошти споживачів за оплату послуг не братимуть, як зазвичай у касі підприємства, а також не буде традиційних виїздів по селах у зоні обслуговування комунгоспу. Окрім Вигоди, це населені пункти: Сонячне, Паліївка, Зоряне, Петрове, Дослідне, Важне, Березань, Курган, Доброжанове, Секретарівка та Михайлівка.

Комунальники повідомляють, що на період встановлення касових апаратів, платежі можливо здійснювати у відділеннях Нової пошти, Укрпошти, або ж за допомогою терміналу чи інтернет-банкінгу.

У всіх випадках необхідно вказувати реквізити КП ВС “Водограй”, а саме розрахунковий рахунок: UA643052990000026000024905645, ЄДРПОУ 36770012, МФО 305299. В призначенні платежу просять писати ПІБ, показники лічильника, а якщо це сміття, то місяць за який здійснюється оплата та точну адресу (населений пункт, вулицю та номер будинку). Зазначимо, що комунгосп також надає платні послуги й з водовідведення.

Які зараз тарифи для населення?

  • Водопостачання – 20,11 грн (за 1 м3 при наявності лічильника);
  • Вивіз побутового сміття – 21,5 грн (на 1 особу, при нормі використання 0,25 м3);
  • Водовідведення (каналізація) – 505,4 грн (за одну ходку асенізаторської машини).

Наголошуємо, при здійсненні оплати послуг готівкою, Вам обов’язково повинні надати фіскальний чек. Документ може бути як у паперовому вигляді, так і в електронному. Головне що така фіскалізація має бути. Це єдине підтвердження Вашої оплати готівкою, а сплачені кошти гарантовано підуть саме на рахунок комунального підприємства. Зокрема, окрім поточних видатків та розвитку комунгоспу, з них надалі будуть сплачені податки до бюджету.

За можливістю, користуйтесь саме безготівковою оплатою. Це значно збереже Ваш час, зменшить навантаження на касирів, Ви будете мати автоматичне підтвердження свого платежу і розуміння руху сплачених коштів.

Нагадаємо, ми раніше писали, що у споживачів є можливість оперативно повідомити у месенджер Telegram про ймовірні факти порушень податкового законодавства. Також інформувати про порушення можна і через телефонну “гарячу лінію” Контакт-центру ДПС за номером 0800-501-00-7.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відключення Попередній запис В селах Вигодянської громади відключать електропостачання
Наступний запис В передмісті Одеси курсує рідкісна модель автобуса Mercedes
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: