В передмісті Одеси курсує рідкісна модель автобуса Mercedes

На приміському маршруті Одеса-Петрове курсує рідкісна модель британського автобуса Alexander AM Sprint марки Mercedes. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на сторінку Odesa Mass Transit в соцмережі Facebook.

Як йдеться, єдиний відомий український екземпляр автобуса Alexander AM Sprint, який працює на шасі Mercedes-Benz, обслуговує маршрут з Одеси до села Петрове в Одеському районі.

Почавши свою кар’єру у великому перевізнику Midland Red на півдні Англії, цей автобус пізніше був проданий для експорту та адаптований для правостороннього руху.

Цікаво, що оригінальні AM Sprint були створені на шасі Renault, але саме версія на базі Mercedes стала дійсно популярною. Ці автобуси досі використовуються в Великій Британії. Деякі екземпляри навіть знаходяться у приватних колекціях, як, наприклад, цей на фото ретельно відновлений AM Sprint 1993 року.

Відновлений AM Sprint 1993 року. Джерело фото: firstbusphotos (2016)

Як пише користувач Oleksandr Sandler на вебсайті Alltransua, цілком можливо, що цей Alexander Sprint єдиний представник моделі в Україні. Автобус з Великої Британії, ширмові двері первісно були на лівому борті.

Раніше він працював на маршруті № 75Т Одеса–Теплодар, але тепер приєднався до останнього Стрий Авто A075 перевізника ТОВ “Чорномор транспортна компанія”. Автобус працює на щоденному маршруті з села та до села Петрове, яке колись називалося Петрівське.

Автобус Alexander AM Sprint в Одесі. Проїзд під шляхопроводом “Поїзний”. Фрагмент фото Oleksandr Sandler на Alltransua (2023).

Читайте також:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянському комунгоспі не приймають готівку
Наступний запис У Вигоді на Одещині плетуть маскувальні сітки для 41 ОМБр
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: