Відключення

В селах Вигодянської громади відключать електропостачання

В селах Вигода, Сонячне та Паліївка відключать постачання електроенергії. ДТЕК Одеські Електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Вигодянської сільської територіальної громади.

Як зазначають, це проводитиметься з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах.

Тому у зв’язку з виконанням таких робіт 11 жовтня з 09:00 до 19:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

  • село Вигода;
  • село Сонячне.

А ось 12 жовтня, світло тимчасово зникле для споживачів в селі Паліївка.


Зокрема, як повідомляють у компанії, перед настанням опалювального сезону ДТЕК Одеські електромережі провели модернізацію 378 енергетичних об’єктів у Роздільнянському, Подільському та Березівському районах. Також під час підготовки до зими, ДТЕК спільно з органами влади та контролюючими організаціями провели перевірку резервного живлення лікарень, котельних і водоканалів в Одеській області.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одесі відкрили Приморський бульвар (відео)
Наступний запис У Вигодянському комунгоспі не приймають готівку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: