Екологи зафіксували стихійне сміттєзвалище біля села Вигода на Одещині

Біля села Вигода Одеського району екологи встановили наявність несанкціонованого сміттєзвалища на площі понад два гектари. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу.

Як йдеться, до інспекції надійшов лист-звернення від громадянина, що стосується нелегального сміттєзвалища за межами села Вигода, розташованого в Одеському районі Одеської області.

“Виїздом на місце держінспекторами встановлено наявність несанкціонованого сміттєзвалища побутових відходів, вуличного змету та будівельних відходів у вигляді двох виритих котлованів площею приблизно по 1,1 га кожен.”, – пишуть 19 жовтня на сайті міжрегіонального територіального органу Держекоінспекції.

Зазначається, що Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу направила лист до Вигодянської територіальної громади про необхідність ліквідації зазначеного сміттєзвалища.

Фото: Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу


Нагадаємо, в серпні ми писали, що в селі Вигода на Одещині власника сміття виявили за допомогою інформації на пакеті зі служби доставлення “Нова пошта”.

Поділитись:

Один коментар до “Екологи зафіксували стихійне сміттєзвалище біля села Вигода на Одещині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Вигода на Одещині готуються відкрити новий універсам “Точка”
Відключення Наступний запис У Вигодянській громаді енергетики відключать електропостачання
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: