В селі Вигода на Одещині власника сміття виявили по пакету зі служби доставлення
В селі Вигода на Одещині власника сміття виявили за допомогою інформації на пакеті зі служби доставлення “Нова пошта”.
Сьогодні, 03 серпня у Viber-спільноті “Жителі села Вигода” користувач Олексій надіслав фото та допис, що між вулицями Зелена й Космонавтів регулярно невідомі здійснюють не санкційний викид сміття.
Інші підписники угледіли на фото побутових відходів розірваний пакет зі служби доставлення “Нова пошта” та порекомендували за допомогою нього ідентифікувати його власника. Таким чином стало відомим ім’я, прізвище, мобільний телефон та номер відділення у селі Вигода.
Зазначимо, що вже за годину на інформацію у Viber-спільноті відреагував працівник місцевого комунгоспу:
— Комунальне підприємство КП ВС “Водограй” здійснило виїзд до цієї жительки, сміття буде прибране мешканкою. Закликаємо всіх не засмічуйте село, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!, – зазначається у повідомленні.