SMS-атака: мешканцям Одещини масово розсилають пропозиції зливати дані про ЗСУ

Сьогодні, 26 жовтня на мешканців Одеської області відбулась масова SMS-атака з боку країни-терориста рф. Про це пише Вигода.Інфо з посиланням на повідомлення жителів регіону.

Абоненти різних мобільних операторів отримали від російських спецслужб SMS повідомлення з пропозицією передати дані про Збройні Сили України та отримати за це грошову винагороду. Такі смски надходять по декілька разів на один і той же номер із різними інтервалами.


Як повідомляють медіа з посиланням на співробітників СБУ, реагувати на подібні SMS рекомендується шляхом повного ігнорування. Нема потреби повідомляти поліцію чи інші служби про такі повідомлення, оскільки це масова розсилка, і служби вже ведуть слідство щодо організаторів і співучасників цього.

Краще обрати опцію “Повідомити про спам” та надіслати скаргу на повідомлення, але жодного разу не переходьте за посиланнями. Оскільки це може призвести до зараження вашого пристрою шкідливими програмами. Також завдати шкоди вашим даним чи надати зловмисникам доступ до вашої особистої інформації. У випадку, якщо ви вже перейшли за посиланням і потрапили на Telegram-канал, призначений для розголошення інформації, обов’язково надішліть скаргу розробникам месенджера Telegram.

Скоріш за все, ця спам-розсилка та SMS-атака є інструментом окупантів, спрямованим на два головні завдання. По-перше, вони намагаються отримати корисну інформацію, яка б допомогла їм в плануванні ракетних, дронових та прицільних ударів. По-друге, вони намагаються визначити кількість однодумців-зрадників у різних частинах України. Для досягнення цих цілей, хакери створюють спеціальні бази даних спаму та часто отримують контактну інформацію від працівників банків, поштових операторів і подібних джерел.

Зазначимо, що у разі спроби співпрацювати із ворогом, всіх зрадників чекає неминуче покарання!

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Від кожної курки-несучки по 110 яєць – один рік з життя птахарки Курманевич
Наступний запис В селі Курган на Одещині жителі привели до ладу автобусну зупинку
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: