В селі Курган на Одещині жителі привели до ладу автобусну зупинку

В селі Курган Вигодянської громади на Одещині місцеві жителі самотужки відремонтували та облаштували автобусну зупинку.

Зокрема на опублікованих фотографіях можна побачити, як занедбану зупинку громадського транспорту повність побілили гашеним вапном.

Далі жителі на фасаді нанесли орнаменти української вишивки червоно-чорного кольору. По боках навіс прикрашають різноколірні малюнки квіток та гілок калини – символу українського народу.

На закріпленому флагштоці над сільським місцем посадки/висадки пасажирів автобусів – майорить державний прапор з малим гербом.

Як йдеться на сторінці сільради, ініціативу жителів Кургану підтримав підприємець Андрій Камбур. Він же і профінансував ремонтні роботи. Місцеві повідомляють, що Андрій Іванович орендує продовольчий магазин в селі біля АЗС.

Нагадаємо, в серпні ми також писали, що неподалеку в сусідньому селі Березань місцеві підприємці допомогли у підготовці до нового 2023-2024 навчального року. Тоді їхніми силами була скошена трава на території Березанського ліцею.


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис SMS-атака: мешканцям Одещини масово розсилають пропозиції зливати дані про ЗСУ
Наступний запис У ніч наступного дня Україна перейде на зимовий час
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: