На Одещині оновлюють дані реєстру Вигодянської громади – перевірте себе

У Вигодянській громаді на Одещині оновлюють дані реєстру територіальної громади (РТГ) та просять мешканців у разі потреби здійснити безплатну актуалізацію та зміну інформації про себе чи своїх дітей. А якщо вас взагалі немає в реєстрі – обов’язково внести необхідні дані, адже це обмежуватиме ваші права, зокрема в отриманні електронних публічних послуг. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на інформацію Вигодянської сільради.

Як йдеться, змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, місце проживання особи, адміністратори Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) вносять зміни та оновлюють дані в Реєстрі. Також зазначається, що працівники ЦНАПу паралельно проводять уточнення та актуалізацію даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Вигодянської громади, а сам Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою: зміна прізвища, імені та по батькові; заміна паспорта громадянина України. Зокрема відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Особлива увага приділяється малолітнім дітям, так, як здебільшого помилково вважають, що діти “автоматично” зареєстровані з батьками. Проте у більшості випадків реєстрація нащадків відсутня, тому, що тільки з 2016 року введено реєстрацію місця проживання упродовж 3 місяців з дня народження.

Зверніться до ЦНАПу

Для перевірки наявних електронних даних за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям Вигодянської громади необхідно звернутися до місцевого ЦНАПу, з метою уточнення:

 • чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;
 • чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;
 • внести неповнолітніх в базу даних.

Тільки після повної актуалізації інформації в електронному Реєстрі, жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації чи проживання дитини. При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

 • паспорт громадянина України;
 • РНОКПП (Код);
 • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
 • правовстановлюючі документи на житло;
 • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонується звернутись до Центру надання адміністративних послуг за адресою: с. Вигода, вул. Миколи Новікова, 46 (раніше – Центральна) або на старостинські округи на відповідних територіях.

ЦНАП працює з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 17:30 години, обідня перерва 13:00-14:00, вихідні дні: субота, неділя. Додаткова інформація за телефоном (048) 753-10-06.


Перевірка у Дії

Альтернативним способом перевірки своїх наявних електронних даних в Реєстрі територіальної громади є Дія. Для цього Вам потрібно замовити Витяг про місце проживання або Витяг про місце проживання дитини. Документи можна отримати як у мобільному застосунку, так і на порталі державних послуг онлайн – Дія.

Як отримати витяг про місце проживання в застосунку “Дія”:

 1. авторизуватися у “Дії” та натиснути вкладку “Послуги”;
 2. обрати пункт «Довідки та витяги» та обрати “Витяг про місце проживання”;
 3. натиснути “Замовити витяг”.

Замовили витяг через Дію та помітили в документі, що дата реєстрації місця проживання 1900 рік, або взагалі відповідні поля незаповнені – тоді вам необхідно внести зміни та актуалізувати свої дані. А у разі надпису “Відомості про реєстрації відсутні” – вас мають внести в реєстр територіальної громади.

Також, якщо Ви побачили помилки в персональних даних, відсутність реєстрації у житловому приміщенні, немає в базі даних неповнолітніх дітей, або взагалі не можете отримати витяги – Вам необхідно звернутись до Вигодянського ЦНАПу з переліком зазначених вище документів. Ці послуги безкоштовні.


Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Громадяни, дані яких внесені в РТГ, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ надалі унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг згідно із Законом України від 05.11.2021 року № 1871-ІХ “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Архівне фото, грудень 2022
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сітка, зсу, василівка, маскувальні Попередній запис В селі Василівка на Одещині жителі плетуть маскувальні сітки
Наступний запис Хаджибейський лиман намагаються повернути територіальним громадам Одещини
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: