Студентка з села Вигода робить випічку та готує для військових

Студентка з села Вигода на Одещині Руслана Гіжиця ініціювала випічку булочок та пиріжків для бійців 41-ї бригади. В одному із бригадних підрозділів ЗСУ стоїть на захисті України близька людина майбутньої кулінарки. Дівчину підтримали одногрупники, майстри та небайдужі люди.

Вчора, 08 листопада з самого рання відповідально узялися до роботи студенти двох груп серед другокурсників та першокурсників ДНЗ “Одеський професійний ліцей морського транспорту”.

Майбутні кухарі та кухарі суднові, за допомогою трьох майстрів з виробничого навчання Юлії Резниченко, Домініки Терзи та Домініки Ніколової, протягом шести годин готувати їжу на фронт. Дівчата та хлопці пекли булочки з маком, корицею, яблуком, медом й пиріжки з капустою. Всього разом їх вийшло 260 штук.

Як розповіла, для Вигода.Інфо другокурсниця 6 групи профліцею морського транспорту Руслана Гіжиця, це вже не перша волонтерська робота серед учнівської молоді. Вони періодично готують для військової охорони об’єктів критичної інфраструктури, а також пораненим бійцям в міських госпіталях. Торік, наприклад випічку теж відправляли військовослужбовцям у Херсон.

Всі необхідні продукти, для приготування їжі здебільшого дають небайдужі люди та відгукуються місцеві підприємці. Поруч з ними, участь ще беруть і батьки студентів професійного ліцею.

Сьогодні вранці, п’ять коробів зі смаколиками вже відправлено Укрпоштою на харківський напрямок, для хлопців одного із підрозділів 41-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Наближаємо Перемогу – кожен на своєму фронті!


Оновлення

13 листопада смачну випічку від студентів Одеського профліцею морського транспорту отримали бійці 41-ї бригади. Воїни ЗСУ боронять країну на харківському напрямку. Військовослужбовці записали відеозвернення зі щирою подякою кожному, хто взяв участь у допомозі.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Село Мирне серед найкращих з благоустрою в Одеській області
Наступний запис Як отримати правничу допомогу безоплатно?
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: