Як отримати правничу допомогу безоплатно?

В Україні можливо отримати правничу допомогу безоплатно, для цього працює окремий контактний центр. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на групу “Безоплатна правнича допомога”.

Як йдеться у дописі, щодня на лінії консультують до 80 юристів, досвід яких дозволяє надавати
практичні, дієві правничі поради для розв’язання ваших питань. Зокрема, це різні життєві ситуації, такі, як розлучення, аліменти, спадщина, мобілізація, трудові права тощо.

Якщо у вас є запитання та потрібно отримати правничу допомогу, або пораду юриста – телефонуйте:

0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безплатні, контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00 години);
38(044) 363 10 41 (для дзвінків з-за кордону, вартість за тарифами оператора);
https://t.me/+380677213103 (безплатні дзвінки з мобільного застосунку Telegram).

Зазначається, що зателефонувавши до контактного центру ви зможете вільно розповісти суть вашого питання, а юристи поставлять вам питання, що уточнюють. Також ви маєте отримати покрокову, просту консультацію.


Читайте також:

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття Студентка з села Вигода робить випічку та готує для військових
Наступна стаття Футбольна команда із села Вигода на Одещині зазнала поразки
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: