На Одещині хлопчик проявив турботу до безпритульних кошенят

В селі Вигода на Одещині хлопчик не пройшов осторонь та проявив турботу до безпритульних кошенят, яких невідомі кинули посеред вулиці. Дитина самотужки попіклувалась, щоб тваринки були у теплі та могли поїсти.

Такий пост доброти розмістила сьогодні, 17 грудня близько обіду, Руслана учасниця нашої інтернет-спільноти “Жителі села Вигода” в месенджері Viber.

Як йдеться, невідомі дві дівчини йшли селом та кинули двох кошенят просто посеред вулиці. Згодом, повз тваринок проходив місцевий хлопчик, який вихідного дня прямував грати у футбол. Дитина не змогла пройти осторонь та зжалилась від побаченого. Нікого не просивши, хлопчик зробив все що в його змозі, щоб кошенята могли поїсти й перебували в теплі.

На фото та відео видно, що тварини знаходяться біля залізного кіоску, що на площі неподалік від сільського Будинку культури.

Авторка допису засуджує подібне поводження з тваринами й викид їх на вулицю, та зокрема виражає неабиякий захват вчинку хлопця та подяку його матері, яка виховала таку сердечну і небайдужу дитину.

Якщо комусь потрібні кошенята, допоможіть їм знайти новий дім.

ОНОВЛЕННЯ: підписники Вигода.Інфо в коментарях до статті пишуть, що небайдужого хлопчика звати Ілля Кучеренко.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Перейменування Космонавтів: в селі Вигода провели подворовий обхід на вулиці
Наступний запис Легкоатлет з села на Одещині виборов перше місце на столичних змаганнях
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: