Volkswagen військових, який бачив Соледар — потребує техобслуговування

Потребує технічного обслуговування Volkswagen військових 61 бригади, який бачив Соледар на початку 2023 року, вивозив поранених хлопців і просто герой серед автівок. В підрозділі окремої механізованої Степової бригади, разом із побратимами стоять на захисті країни й земляки з Одещини.

Про це пише у нашій інтернет-спільноті “Жителі села Вигода” Тетяна Лавренчук (Чебан), дружина військовослужбовця одного із підрозділів 61 ОМБр.

Як йдеться, для наших хлопців пікап кожного дня служить безвідмовно в багатьох військових справах та від того потребує постійного технічного обслуговування. В дописі зазначається, що необхідні кошти на придбання нової зимової/болотяної гуми, диски, захист на перед і зад, сайлентблок передній правий, підшипники.

“Забирати із зарплат хлопців кошти на ремонт машини, яка допомагає вигнати сволот з нашої території на якій живемо ми всі, якось не справедливо, згодні?”, – ставить питання Тетяна.

Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/CFLNmUUao. Номер картки: 5375411214016706.

Зазначається, що звітність буде доступна на сторінці Тетяни Лавренчук в Instagram.


Читайте також:

Підприємець з Одещини придбав автівку для 41 бригади ЗСУ

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Вигода на дорозі кинули важкопоранену собаку
Наступний запис СБУ попередила про масову e-mail розсилку російського ІПСО
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: