У Вигоді прощатимуться з учасником війни в Афганістані Петром Міговичем

Завтра, 26 лютого в селі Вигода на Одещині прощатимуться з односельцем Петром Міговичем, учасником війни в Афганістані.

Серце чоловіка перестало битися напередодні, внаслідок тривалого онкологічного захворювання. Родина з останніх сил боролась за його життя.

МІГОВИЧ Петро Михайлович (07.09.1959-24.02.2024) навчався у сільській школі, був учасником війни в Афганістані (1979-1989) та активним членом громадської організації ветеранів. Свого часу зокрема працював електриком на винно-соковому заводі на території села, а останні роки електриком на одній із будівельних фірм в Одесі. У шлюбі виховав сина та доньку.

Прощання з померлим відбудеться завтра, 26 лютого об 11:00 годині за адресою: с. Вигода вул. Лесі Українки буд. 10.

Висловлюємо щирі співчуття родині Міговичів у зв’язку з втратою вашої близької людини. Нехай душа Петра Михайловича відпочиває в мирі.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття На приміську маршрутку Одеса-Петрове вже знайшли водіїв
Наступна стаття В облраді затвердили список присяжних Біляївського районного суду
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: