В селі Вигода на Одещині з’явились дорожні дзеркала

У Вигоді на Одещині, 09 березня з’явились дорожні сферичні дзеркала на сільських вулицях. Про це повідомили місцеві мешканці.

Елементи безпекового облаштування дорожнього руху вже розташовані на вулицях у чотирьох різних місцях Вигоди:

  • Вулиця Космонавтів – вулиця Енергетиків;
  • Вулиця Залізнична – вулиця Вінявського;
  • Вулиця Агап’єва – вулиця Енергетиків;
  • Вулиця Зелена – вулиця Енергетиків.

Питання безпеки дорожнього руху та мінімізації ризиків виникнення ДТП було піднято депутатом Вигодянської сільської ради Євгеном Волосєвичем, ще восени 2022 року, після звернення виборців на вулиці Космонавтів.

Тоді у відповідь на депутатське звернення, Управлінням патрульної поліції в Одеській області надане юридичне та практичне роз’яснення процедури встановлення сферичних дзеркал. Далі передували звернення депутата до сільського голови.

В кінці жовтня минулого року, на пленарному засіданні сесії сільради було виділено майже 56,4 тис. гривень із бюджету громади на придбання та встановлення дорожніх дзеркал. Відмітимо, що це кошти платників податків, а саме власників транспортних засобів.

Як пишуть на сторінці Вигодянської сільради у Facebook, придбані сферичні дзеркала встановили працівники КП ВС “Водограй” на перехрестях села Вигода.

Фото: Вигодянська сільрада

Зазначимо, дорожні сферичні дзеркала використовують, щоб мінімізувати аварійні ситуації і підвищити безпеку на дорозі. Їх встановлюють у місцях з поганим кутом видимості: це можуть бути перехрестя, пішохідні переходи, повороти або пункти пропуску.

Дзеркала мають збільшувати область видимості водіїв, дозволяючи їм бачити транспортні засоби та пішоходів, що наближаються з бічних напрямків. Також допомагають уникнути зіткнень при зміні смуги руху, доповнюючи роботу звичайних дзеркал і забезпечуючи кращий огляд навколишнього середовища на дорозі.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На станції Карпове Одеської залізниці горів електровоз
Наступний запис В Одеському районі дві родини залишились без даху над головою
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: