На Одещині вийшла друга збірка віршів Кіми Левкович

Поетеса з міста Біляївка на Одещині Кіма Левкович (Деркач) випустила у світ другу збірку власних віршів під назвою “Ненароджені для війни”. Так само як і попередня книжка, цей новодрук покликаний допомогти захисникам боротись з ворогом вході російсько-української війни.

Як пише авторка у своєму Facebook, твори написані впродовж п’яти останніх місяців, з того моменту як побачила світ дебютна збірка “Дівчинка танцює під дощем”.

“Ненароджені для війни” – це вірші про всіх і кожного окремо. Це про наших хоробрих захисників, які бережуть нашу землю і тримають небо. Всіх тих, хто ще вчора навіть зброї в руках не тримав, а сьогодні показує віртуозні вміння зі знищення ворожої техніки та особового складу. Тих, що місяцями стримують численні ворожі штурми та обстріли з різних видів зброї. Це і про тих, хто сьогодні намагається сховатись від захисту своєї країни і людей, уникаючи мобілізації різними шляхами і методами. “Ненароджені для війни” – це наші діточки, які вимушені зростати під ракетними обстрілами, ворожими шахедами, майже щоденними сигналами сирен повітряної тривоги.

– зокрема зазначає Кіма Левкович (Деркач).

Вартість збірки віршів “Ненароджені для війни” всього 300 гривень. Ці кошти підуть на збір та придбання FPV дронів різної модифікації, для воїнів зі 126-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Картка для оплати: 4149499390385233.

Безпосередньо в місті Біляївка книжку можна отримати особисто із рук авторки, а в інші населенні пункти сервісами – Нова пошта або Укрпошта. За деталями звертайтесь за посиланням: facebook.com/.

Нагадаємо, минулого року ми також писали, що на Одещині вийшов у світ новодрук поезії Кіми Левкович на поміч ЗСУ, а 14 листопада в Біляївці відбулась презентація збірки.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянській громаді член сім’ї військового може отримати допомогу на тверде паливо
Наступний запис Питомник и Плодовый – жизнь и неотъемлемая часть села Выгода
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: