У Вигодянській громаді окремі діти зможуть відпочити за кошти бюджету

У Вигодянській громаді на Одещині окремі діти зможуть оздоровитись та відпочити за кошти місцевого бюджету. Мова йде про малечу, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки: сироти, позбавлені батьківського піклування, внутрішньо переміщені особи та діти зниклих безвісти, загиблих або померлих воїнів.

Про це повідомив депутат Вигодянської сільради Євген Волосєвич на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться сьогодні, 13 червня на пленарному засіданні сесії сільради затвердили відповідну програму. Нею передбачено направлення окремої категорії дітей до таборів оздоровлення та відпочинку вищої категорії:

  • Відпочинкова зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 14 днів.
  • Оздоровча зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку.

Самі путівки мають придбати коштом бюджету громади, а організація та витрати проїзду дітей до/з дитячих таборів покладаються вже на батьків або законних представників.

Для того, щоб скористатись можливістю і відправити дітей окремої категорії на відпочинок під час літнього сезону, необхідно звернутись до місцевого Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я: с. Вигода, вулиця Миколи Новікова, 46 тел.: (067) 977-46-12.

Мета та завдання

Організація повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Також забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості таких послуг. Основними завданнями є:

  • збільшення кількості дітей (які потребують особливої соціальної уваги та підтримки) охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення;
  • створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей цих категорій шляхом належної організації оздоровлення та відпочинку;
  • формування та пропаганда здорового і безпечного способу життя.
Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянській громаді на Одещині планують підвищити тариф за воду на 90 %
Наступний запис На Одещині можна замовити безплатний тест на ВІЛ поштою. Як це працює?
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: