В селі Вигода на Одещині відкрили нове пожежне депо

Нове пожежне депо сьогодні відкрили на території Вигодянської сільської громади Одеського району. Про це повідомляє Одеська РВА.

Як йдеться, об’єкт створено за кошти місцевого бюджету завдяки співпраці з Одеським районним управлінням ГУ ДСНС України в Одеській області, яке надало пожежний автомобіль.

У церемонії відкриття взяли участь Начальник Одеської районної військової адміністрації, т.в.о. Начальника Одеського обласного управління ДСНС, начальник Одеського районного управління ДСНС.

Зокрема, у РВА зазначається, що відкриття пожежного депо у Вигодянській сільській громаді є дуже важливим фактом. Адже команда пожежної охорони має бути розташована якнайближче до людей. Вогнеборців, які відтепер будуть здатні ефективніше реагувати на пожежі, а також на надзвичайні події різного характеру і першими прибувати до місця виклику на допомогу людям.

Відео: ГУ ДСНС в Одеській області
Поділитись:

Один коментар до “В селі Вигода на Одещині відкрили нове пожежне депо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Одещині поцілили в зерносховище: є поранені, понівечена техніка, знищено 120 тонн зерна
Наступний запис В селі Вигода на Одещині шукають господаря для літньої собаки
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: