У Вигоді на Одещині працюють “Літні ліги” – тренування з легкої атлетики

В селі Вигода Одеського району тривають безоплатні тренування з легкої атлетики для дітей. Заняття проходять в рамках проєкту “Літні ліги” від Федерації легкої атлетики України.

Тренування проводяться у вигляді ігор та різноманітної рухової активності, а триватимуть вони протягом червня – серпня. Діти віком 6-14 років, які мешкають на території Вигодянської громади мають змогу долучитись до тренувань. Заняття два рази на тиждень:

  • Четвер та субота об 18:00 годині
  • Місце: міністадіон у Вигоді, біля сільського ліцею.

Продовж двох тижнів з дітьми займається вчитель фізичної культури Артур Герасимчук. Його син Омелян, учень Паліївської гімназії торік у грудні виборов перше місце зі стрибків з жердиною на столичних змаганнях.

Мета проєкту “Літні ліги” від ФЛАУ:

  • – Заохочення дітей по всій Україні до рухової активності та залучення у спорт через організацію тренувань з легкої атлетики.
  • – Підтримка молодих тренерів, шляхом надання їм необхідних ресурсів та знань для проведення якісних занять.
  • – Створення 20 дитячих спортивних клубів по всій країні, що стануть основою для розвитку спортивного потенціалу молоді та формування здорового способу життя серед дітей.

Легка атлетика – це вид спорту, який містить різноманітні дисципліни, такі як біг, стрибки, метання та багатоборства. Цей вид спорту вимагає від спортсменів високого рівня фізичної підготовки, швидкості, сили, витривалості та координації. Легка атлетика є одним з основних видів спорту на Олімпійських іграх.


Читайте також:

Волейболісти Вигодянського ліцею вибороли II місце на “Пліч-о-пліч”

Боксер з Вигодянської громади Дмитро Нічипуренко дійшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У півстолітньому полоні математики
Наступний запис У Вигодянській громаді на Одещині планують підвищити тариф за воду на 90 %
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: