У Біляївці на Одещині в тестовому режимі запустили фонтан

Вчора, 28 липня у Біляївці Одеського району в тестовому режимі запустили роботу міського фонтану у парку “Дністер”.

Про це пише місцеве видання Біляївка.City з посиланням на міського голову Михайла Бухтіярова.

Як йдеться, відновлювальну роботу виконали комунальники муніципального підприємства “Спутник”, а профінансували придбання матеріалів для ремонту міські підприємці.

Це перший найбільший фонтан Біляївки, який нерозривно пов’язаний з надважливою сторінкою в історії міста – забезпеченням питною водою з Дністра інші населені пункти, – повідомляє мер.

Зазначається, що урочисте відкриття фонтану відбудеться у серпні, на день створення Біляївської міської територіальної громади. Саму реконструкцію присвятили 150-річчю станції Дністер та 234-ій річниці з дня заснування міста Біляївка.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Усатове на Одещині прощатимуться з загиблим військовослужбовцем
Наступний запис На Одещині встановили факт пересихання Хаджибейського лиману
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: