На Одещині встановили факт пересихання Хаджибейського лиману

В Одеській області встановили факт пересихання правої сторони Хаджибейського лиману. Про це повідомляє Держекоінспекція південно-західного округу.

Як йдеться, на розгляді інспекції перебуває звернення, яке 9 липня надійшло на урядову «гарячу лінію».

Мова йде про висихання правої сторони Хаджибейського лиману у селах Хоминка та Єгорівка Роздільнянського району Одеської області.

Інспекцією створено комісію з представників Дачненської сільської громади, Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОВА, Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та річок нижнього Дунаю.

У ході роботи комісії встановлено факт пересихання правої сторони Хаджибейського лиману. Інспекцією разом з залученими спеціалістами було проведено попередню зустріч з мешканцями села Болгарка, та проведено обстеження території, яка зазнала пересихання.

Зазначається, що на даний час проводяться додаткові заходи, щодо встановлення причин обміління.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Біляївці на Одещині в тестовому режимі запустили фонтан
Наступний запис В Україні працює гаряча лінія, для звернень рідних полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: