В селі Петрове на Одещині мешканці можуть взяти участь у конкурсі на фото квітучої садиби

До Дня села оголошено онлайн-конкурс «Квітуча садиба», для жителів села Петрове Одеського району. Про це пише Вигодянська сільрада на сторінці Facebook.

Як йдеться, конкурс на краще фото квітучої садиби або відеознімання, триватиме з 31.07.2023 по 04.08.2023.

У конкурсі можуть взяти участь лише жителі зазначеного Петрове, а кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи.

Для участі у конкурсі, необхідно у коментарях під постом: https://www.facebook.com/ викласти фото квітучої садиби або відеознімання. Обов’язково зробити підпис про те чия вона під хештегом #Квітуча_садиба_ с.Петрове та #День_села_Петрове.

Серед журі виступатимуть користувачі соціальної мережі Facebook. Перші три автори світлин, які наберуть найбільшу кількість вподобайок, будуть вважатися переможцями конкурсу та отримають призи.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Україні працює гаряча лінія, для звернень рідних полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників
Вигода.Інфо Наступний запис “Жителі села Вигода” проводить ребрендинг у медіа “Вигода.Інфо”, але зберігає формат інтернет-спільноти
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: