Вигода.Інфо

“Жителі села Вигода” проводить ребрендинг у медіа “Вигода.Інфо”, але зберігає формат інтернет-спільноти

Друзі, триває 15 рік від старту нашої інтернет-спільноти, як громадської ініціативи далекого 2008-го. Весь цей час ми безперервно працюємо та наповнюємо інфопростір, спілкуємось, знаходимо розв’язання нагальних питань, були і є ньюсмейкерами тощо.  

Роки діяльності самовільно розставляють свої формати, а формати пропонують свої найменування, що говорять. Отож, “Жителі села Вигода” відтепер матиме нову медійну назву “Вигода.Інфо”.

Читайте також:

Але беручи до уваги наш бекграунд, тривалу історію, впізнаваність бренду “Жителі села Вигода” й абиякий попит — ми зберігаємо попутно звичне всім ім’я та формат інтернет-спільноти.

Як і раніше наша група “Жителі села Вигода” залишається без змін, продовжує працювати та розвиватися у Facebook. А відтепер, Viber-спільнота надасть можливість напряму писати всім підписникам.

Дякуємо всім вам і кожному окремо, за те що ми разом упродовж вже майже 15 років! Діяльність, яка без перебільшення перевірена часом!

З повагою,
засновник Є. Волосєвич

Поділитись:

2 коментарі до ““Жителі села Вигода” проводить ребрендинг у медіа “Вигода.Інфо”, але зберігає формат інтернет-спільноти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В селі Петрове на Одещині мешканці можуть взяти участь у конкурсі на фото квітучої садиби
Наступний запис Боксер з Вигодянської громади Дмитро Нічипуренко дійшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: