Приватбанк подовжив період використання всіх карток на 24 місяця. Клієнтам не потрібно буде перевипускати картки, вони будуть працювати ще 2 роки понад початковий термін придатності. За картками...
Вчора, 31 липня в румунському місті Плоєшті завершився чемпіонат Європи серед юніорів (15-16 років). Боксер з села Кам'янка Вигодянської громади на Одещині Дмитро Нічипуренко зупинився...
Друзі, триває 15 рік від старту нашої інтернет-спільноти, як громадської ініціативи далекого 2008-го. Весь цей час ми безперервно працюємо та наповнюємо інфопростір, спілкуємось, знаходимо розв'язання...
— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.
Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —
У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".
Ми безперебійно працюємо вже 15 років
Кількість фоловерів сягає 17 тисяч
Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.
Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом: