Не один десяток років для проведення механізаторських робіт на землях понад 20 сільгосппідприємств на Одещині – працювала машинно-тракторна станція, яка на своєму початку зосереджувалась в...
В Одеському районі шахраї телефонують підприємцям та представляються начальником Біляївської Державної податкової інспекції ГУ ДПС в Одеській області. Їх мета незаконно заволодіти коштами. Про це...
Сьогодні вночі російські окупанти здійснили три напади на місто Одеса та Одеський район. У результаті атак було використано 15 бойових дронів та запущено 8 ракет...
— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.
Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —
У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".
Ми безперебійно працюємо вже 15 років
Кількість фоловерів сягає 17 тисяч
Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.
Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом: